I Hovedstadsområdet søges for kunde;
3 – 4 dygtige malere og 1 arbejdsmand. Tiltrædelse hurtigst muligt.
Færdiggørelse af lejligheder, trappeopgange og kældre.
Varighed 2 – 3 uger. 37 timer pr uge.
Kontakt os for nærmere 4279 6465
3 – 4 dygtige malere og 1 arbejdsmand. Tiltrædelse hurtigst muligt.
Færdiggørelse af lejligheder, trappeopgange og kældre.
Varighed 2 – 3 uger. 37 timer pr uge.
Kontakt os for nærmere 4279 6465
Hvis du skal have løst en opgave, der ikke er lokaliseret i nærheden af din virksomhed, kan det være en både økonomisk og administrativ byrde
Få priser på mandskabsudlejning fra samarbejdspartnere der matcher dine behov. Skal du bruge vikarer til at dække sygdom og ferie for dine faste medarbejder? Eller
Vi ved, at du helst vil bruge din tid på det, du er bedst til. Det vil vi også. Derfor tilbyder vi skræddersyede løsninger, gennemprøvede rekrutteringsprocesser og dygtige medarbejdere, som sikrer dig resultater på bundlinjen og mere tid i din kalender.
Kontakt os i dag, eller udfyld nedenfor – så ringer vi dig op. Er du jobsøgende skal du bruge kontaktformularen på siden Bliv vikar.
Hos os er kvalitet og troværdighed i højsædet. Vi tager udgangspunkt i din virksomhed og benytter en afprøvet og effektiv proces, når vi skal skaffe dig nye medarbejdere.
Procur Ⓒ 2022 - All Rights Are Reserved
Hvis du udfylder formularen nedenfor – så ringer vi dig op hurtigst muligt.
Vi er til for dig, der gerne vil:
Kontakt os og hør om alle fordelene ved at være på forkant og samarbejde med et vikarbureau, der tager din virksomhed og dine opgaver seriøst.